Contacteer ons

Indien u vragen hebt (over uw eigen eigendom, over een eigendom die in onze portefeuille zit,...), stel ze en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, gelieve alle velden in te vullen.

* Verplicht in te vullen

U profiteert van onze ervaring


In 1980 beginnen Gerda Van den Hove en Edmond Sluys een vastgoedkantoor in Lennik. Twee jonge ondernemers die een vliegende start waarmaken en die tot op vandaag al meer dan 2000 gezinnen aan een nieuwe woning hebben geholpen. Isa (dochter van Gerda) en Roeland (zoon van Edmond) zetten sinds 2010 de traditie verder. Met een tweede uitvalsbasis in Halle biedt Woonkantoor een volledige dienstverlening in het groot deel van het Pajottenland en de Zennevallei. 

U neemt geen risico.

Het professionalisme dat u zoekt is geen toeval. Woonkantoor staat rechtstreeks onder toezicht van het BIV (Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars) en past de deontologische code strikt toe. Onze erkende makelaars staan elke dag voor u klaar en werken met de meest recente overeenkomsten. Elke aanpassing door de CIB (Confederatie van Immobiliënberoepen) wordt onmiddellijk overgenomen.

Perfecte service. Perfecte opvolging. 

Woonkantoor

Kantoor Halle
Bergensesteenweg 89
1500 Halle
Tel: 02/381 24 20 
info@woonkantoor.be
BE 0841 695 526

maa – don: 10u – 13u en 14u – 17u30
vrijdag: 10u - 13u
buiten kantooruren: op afspraak
 


Kantoor Lennik
Alfred Algoetstraat 22
1750 Lennik
Tel: 02/532 02 84 
Fax: 02/532 16 90 
info@woonkantoor.be
BE 0420 267 841

ma – vr: 9u – 12u30
of op afspraak
 


Het Woonkantoor team

Edmond Sluys

Edmond Sluys

GSM: 0479/39 28 30

edmond@woonkantoor.be

BIV 203.592

Verkoop en verhuur
Projectontwikkeling en verkavelingen

Gerda Van den Hove

Gerda Van den Hove

GSM: 0477/48 44 34

gerda@woonkantoor.be

BIV 203.594

Verkoop en verhuur

Isa De Bruyn

Isa De Bruyn

GSM: 0477/38 99 74

isa@woonkantoor.be

BIV 506.071

Verkoop en verhuur
Nieuwbouw en projecten
Syndicus
 

Roeland Sluys

Roeland Sluys

GSM: 0476/34 27 69

roeland@woonkantoor.be

BIV 506.528

Verkoop en verhuur
Syndicus

Robin Nysters

Robin Nysters

Gsm: 0489/14 55 42

robin@woonkantoor.be

BIV 505.928

Verkoop en verhuur
Energiedeskundige Vlaanderen

Katrien Demesmaeker

Katrien Demesmaeker

Gsm: 0477/53 73 53

katrien@woonkantoor.be

BIV 509.721

Verkoop en verhuur
Syndicus
Rentmeester

Giel Beeckman

Giel Beeckman

Gsm: 0476/09 72 16

giel@woonkantoor.be

BIV 511.363

Verkoop en verhuur

U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site:
Chrome |  FireFox |  Opera |  Safari |  Microsoft Edge
Terug naar boven

Sluit menu Woonkantoor