team woonkantoor

Contacteer ons

Indien je vragen zou hebben (over je eigen eigendom, over een eigendom dat we aanbieden,...), stel ze gerust en wij zullen je zo snel als mogelijk beantwoorden.
Om je de meest relevante info te kunnen verschaffen, verzoeken we jou de meeste contactgegevens in te vullen!


U moet akkoord gaan met het privacy beleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Woonkantoor

Kantoor Halle
Bergensesteenweg 89
1500 Halle
Tel: 02/381 24 20 
info@woonkantoor.be
KBO BE 0841 695 526
Derdenrekening: BE28 7340 3345 6420

Ma – don: 10u – 13u en 14u – 17u30
Vrijdag: 10u - 13u
Buiten kantooruren: op afspraak
 

 


Kantoor Lennik
Alfred Algoetstraat 22
1750 Lennik
Tel: 02/532 02 84 
info@woonkantoor.be
KBO BE 0420 267 841
Derdenrekening: BE29 7340 2355 7164

Ma– vr: 9u – 12u30
Buiten kantooruren: op afspraak!
 
 


Het Woonkantoor team

Vakexperten @ your service!

Edmond Sluys

Edmond Sluys

GSM: 0479/39 28 30

edmond@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar: BIV 203.592

Verkoop en verhuur
Projectontwikkeling en verkavelingen

 
Gerda Van den Hove

Gerda Van den Hove

GSM: 0477/48 44 34

gerda@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar: BIV 203.594

Verkoop en verhuur

 
Isa De Bruyn

Isa De Bruyn

GSM: 0477/38 99 74

isa@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar en syndicus: BIV 506.071

Verkoop en verhuur
Nieuwbouw en projecten
 

 
Roeland Sluys

Roeland Sluys

GSM: 0476/34 27 69

roeland@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar en syndicus: BIV 506.528

Verkoop en verhuur
 

 
Robin Nysters

Robin Nysters

Gsm: 0489/14 55 42

robin@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar: BIV 505.928

Verkoop en verhuur
Energiedeskundige Vlaanderen

 
Katrien Demesmaeker

Katrien Demesmaeker

Gsm: 0477/53 73 53

katrien@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar en syndicus: BIV 509.721

Verkoop en verhuur
Rentmeester
 

 
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site:
Chrome |  FireFox |  Opera |  Safari |  Microsoft Edge
Terug naar boven
Sluit menu Woonkantoor