Contacteer ons

Indien u vragen hebt (over uw eigen eigendom, over een eigendom die in onze portefeuille zit,...), stel ze en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, gelieve alle velden in te vullen.


U moet akkoord gaan met het privacy beleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Woonkantoor

Kantoor Halle
Bergensesteenweg 89
1500 Halle
Tel: 02/381 24 20 
info@woonkantoor.be
KBO BE 0841 695 526
Derdenrekening: BE28 7340 3345 6420

ma – don: 10u – 13u en 14u – 17u30
vrijdag: 10u - 13u
buiten kantooruren: op afspraak
 
 


Kantoor Lennik
Alfred Algoetstraat 22
1750 Lennik
Tel: 02/532 02 84 
info@woonkantoor.be
KBO BE 0420 267 841
Derdenrekening: BE29 7340 2355 7164

ma – vr: 9u – 12u30
of op afspraak
 
 


Vitrine Ninove
Clément Behnplein 7
9400 Ninove
                op afspraak
 
 


Het Woonkantoor team

Edmond Sluys

Edmond Sluys

GSM: 0479/39 28 30

edmond@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar: BIV 203.592

Verkoop en verhuur
Projectontwikkeling en verkavelingen

 
Gerda Van den Hove

Gerda Van den Hove

GSM: 0477/48 44 34

gerda@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar: BIV 203.594

Verkoop en verhuur

 
Isa De Bruyn

Isa De Bruyn

GSM: 0477/38 99 74

isa@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar en syndicus: BIV 506.071

Verkoop en verhuur
Nieuwbouw en projecten
 

 
Roeland Sluys

Roeland Sluys

GSM: 0476/34 27 69

roeland@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar en syndicus: BIV 506.528

Verkoop en verhuur
 

 
Robin Nysters

Robin Nysters

Gsm: 0489/14 55 42

robin@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar: BIV 505.928

Verkoop en verhuur
Energiedeskundige Vlaanderen

 
Katrien Demesmaeker

Katrien Demesmaeker

Gsm: 0477/53 73 53

katrien@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar en syndicus: BIV 509.721

Verkoop en verhuur
Rentmeester
 

 
Giel Beeckman

Giel Beeckman

Gsm: 0476/09 72 16

giel@woonkantoor.be

Vastgoedmakelaar-bemiddelaar: BIV 511.363

Verkoop en verhuur
Energiedeskundige Vlaanderen

 
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site:
Chrome |  FireFox |  Opera |  Safari |  Microsoft Edge
Terug naar boven
Sluit menu Woonkantoor