Gezellige woning met ruime tuin, nabij centrum Lennik.
De woning is compact met een bewoonbare oppervlakte van 75 m² maar daardoor wel ideaal voor kleine gezinnen of alleenstaanden. Naast de woning is er parkeergelegenheid en mogelijkheid om door te rijden tot achteraan de woning. In de tuin bevinden zich 2 garageboxen.
Indeling:
- Op het gelijkvloers: inkomhal, toilet, living, eetkamer, keuken met toestellen en berging. Toegang naar het terras en de ruime tuin.
- Op de bovenverdieping: 2 slaapkamers en badkamer met bad.
EPC met label F. Renovatieverplichting van toepassing.
Voor meer informatie of een bezoek, contacteer gerust stephanie@woonkantoor.be of 0477/81.67.75
| Adres: | Zwartenbroekstraat 9 Lennik |
| Referentie: | S/0032/TK/04/2026 |
| Vraagprijs: | € 325.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Aan rustige weg |
| Perceeloppervlakte: | 1.118 m² |
| Perceelbreedte: | 14 m |
| Perceeldiepte: | 76 m |
| Bewoonbare opp.: | 75 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1987 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 (21 m², 8.85 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 27 m², Woonkamer |
| Keuken: | 10 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | 850 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Garage: | 2 |
| Garage type: | Garagebox |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 788 |
| Kadastrale benaming: | 23072E0550/00Z002 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.118 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250623-0003631375-RES-1 |
| EPC Index: | 786,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 23/06/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| Ruimtelijke ordening: | Ok |