Gunstig gelegen appartement gelegen in een doodlopende straat en in de nabijheid van winkels, openbaar vervoer, invalswegen en alle voorzieningen.
Dit energiezuinige appartement heeft label A en is gelegen op de eerste verdieping in een gebouw met lift.
Indeling: inkomhal, een ruime woonkamer met open keuken, een berging, een toilet, twee slaapkamers (...m² en ...m²) en een badkamer met inloopdouche. Dit appartement heeft bovendien een leuk (overdekt) terras. Daarnaast is er ook nog een kelderruimte en een privé autostaanplaats inbegrepen. Het is mogelijk om van de staanplaats een gesloten garage te maken mits plaatsen van een poort.
Extra informatie: recente bouw (2014-2015), elektriciteit conform tot 2051, individuele CV op gas, dubbele beglazing, gunstig EPC, ... Dit appartement is ideaal zowel voor eigen bewoning, als investering!
Interesse? Contacteer Stephanie voor meer informatie of voor het inplannen van een bezoek op 0477 81 67 75 of Stephanie@woonkantoor.be
| Adres: | Zuunkouter 9/6 Sint-Pieters-Leeuw |
| Referentie: | S/0039/TK/05/2026 |
| Vraagprijs: | € 329.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Verkaveling |
| Bebouwde opp.: | 89 m² |
| Bewoonbare opp.: | 81 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 116,11/maand |
| Slaapkamers: | 2 (13.6 m², 7 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 25 m² |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 9 m² |
| Garage: | 1 |
| Garage type: | Garage mogelijk, Inpandig, Parkeerplaats, Toegang tot lift |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260520-0003865072-RES-2 |
| EPC Index: | 68,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 7/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Ruimtelijke ordening: | Ok |