Deze verzorgde studio van 37 m² biedt een efficiënte indeling en is goed gelegen. Perfect voor wie op zoek is naar een betaalbare woning of een rendabele investering met sterke verhuurmarkt.
De studio bevind zich op de 2e verdieping. In het gebouw is een lift aanwezig.
Indeling: Inkomhal met vestiairekast, leefruimte met kitchenette, slaapkamer, badkamer met douche en lavabo, apart toilet.
Voor een bezoek of meer informatie:
Antony@woonkantoor.be
tel 0473/63.93.69
| Adres: | Bergensesteenweg 501/31 Halle |
| Referentie: | A/0041/TK/05/2026 |
| Vraagprijs: | € 125.000 |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 37 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1976 |
| Op verdieping: | 2 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Lift: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 575 |
| Kadastrale benaming: | Appartement |
| Kadastrale Nummers: | 23027/P0010 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260511-0003867384-RES-1 |
| EPC Index: | 254,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Ruimtelijke ordening: | Ok |