Instapklaar appartement op de 2de en bovenste verdieping (geen lift). De indeling zit goed in elkaar met een inkomhal met berging (aansluiting voor wasmachine aanwezig), zonnig salon (24m²), ingerichte keuken, 2 ruime slaapkamers (14m² en 12m²) en een badkamer met inloopdouche, toilet en lavabomeubel.
De dakverdieping is toegankelijk met een uitschuifbare trap en doet nog dienst als extra opbergruimte.
Voor het gebouw is er nog een privé parkeerplaats inbegrepen, er is een ruime gemeenschappelijke fietsenstalling, Ontspannen kan in de tuin achter het gebouw en in de achterliggende loods is er nog een extra ruime berging/parkeerplaats inbegrepen.
Goed bereikbare ligging, winkels en openbaar vervoer in onmiddellijke omgeving.
| Adres: | Brusselsesteenweg 233/2 Ninove |
| Referentie: | IDB/0034/TK/05/2026 |
| Vraagprijs: | € 230.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 81 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1974 |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler - vernieuwd |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 773 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20210112-0002358733-RES-1 |
| EPC Index: | 325,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 12/01/2031 |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Ruimtelijke ordening: | In aanvraag |